10 godzin nagrań (2 dni konferencji) z nielimitowanym dostępem do końca roku 2023!
Koszt pakietu 350 PLN brutto.
Prof. dr hab. n. med.
Maria Trusz-GluzaProf. dr hab. n. med.
Piotr KułakowskiProf. dr hab. n. med.
Andrzej LubińskiSzanowni Państwo!
Zapraszamy serdecznie na konferencję Arythmix. Termin wydarzenia to 12 i 13 maja 2023. W tym roku spotkamy się z Państwem w formule on-site w Hotelu Ambasador Premium (płk. Jana Kilińskiego 145, 90-315 Łódź).
Miejsce konferencji uległo zmianie, mamy nadzieję że nowa lokalizacja spodoba się Państwu. Bez zmian pozostaje temat naszych spotkań - migotanie przedsionków (AF) - aktualny problem dotyczący ponad miliona pacjentów z tą arytmią w naszym kraju. Leczenie chorych z AF stanowi wyzwanie dla szerokiego grona lekarzy: od rodzinnego po kardiologa-elektrofizjologa. Właśnie dla Państwa przygotowaliśmy bogaty program obejmujący 7 sesji, 26 wykładów, panele eksperckie i debaty pro-contra. Nasza publiczność bierze aktywny udział w wydarzeniu partycypując w dyskusjach i głosowaniach. Kładziemy nacisk na aspekt praktyczny wykładów, ilustrując zagadnienia przypadkami klinicznymi "z życia wziętymi".
Czego możecie się Państwo spodziewać po agendzie XIV edycji? Pokażemy interesujące związki AF z bakteriami jelitowymi, z chorobami tarczycy, z COVID-em. Jak zwykle wiele uwagi poświęcimy zapobieganiu udarowi mózgu czyli jakie jest znaczenie krwi echogennej w uszku lewego przedsionka, kiedy stosować zredukowaną dawkę NOAC, czy NOACs są na pewno lepsze niż zamykanie uszka. Omówimy liczne problemy wybranych chorych z AF i niewydolnością serca, chorobą nowotworową, udarem niedokrwiennym, stenozą mitralną lub zawałem serca i inne. Wobec rosnącej roli ablacji w leczeniu AF, planujemy poruszyć szereg ważnych tematów dotyczących tej metody, nie zapominając o lekach antyarytmicznych – u kogo, kiedy i jak to robić bezpieczniej.
Warto być z nami. Zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa.
Do zobaczenia w Łodzi!
Komitet Naukowy: Maria Trusz-Gluza, Andrzej Lubiński, Piotr Kułakowski
Zaproszenie