Arythmix 2020
03-04.04.2020

CERTYFIKATY SPEŁNIENIA WYMOGÓW ETYCZNYCH

Prof. dr hab. n. med.

Piotr Kułakowski

Prof. dr hab. n. med.

Maria Trusz-Gluza

Prof. dr hab. n. med.

Andrzej Lubiński

Szanowni Państwo!

W tym roku jest nam szczególnie miło zaprosić Państwa na konferencję Arythmix – Migotanie przedsionków, ponieważ będzie to Jubileuszowa X konferencja. Termin spotkania: 12-13 kwiecień 2019. Miejsce spotkania: warszawski hotel Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre.

Mamy nadzieję, że przygotowaliśmy atrakcyjny program. Tematyka spotkania obejmuje szeroki wachlarz zagadnień związanych z migotaniem przedsionków: od uporządkowania klasyfikacji, modyfikowalnych czynników ryzyka i nowych danych pochodzących z rejestrów, poprzez nowe propozycje oceny ryzyka zakrzepowo-zatorowego i wybór antykoagulacji, do migotania w sytuacjach szczególnych. Planujemy też przeprowadzenie dwóch ważnych debat dotyczących zastosowania „starych” i „nowych” antykoagulantów oraz ablacji w niewydolności serca. Przewidujemy, jak zawsze, prezentację przypadków i dyskusje nad nimi. Chcemy omówić różne, często trudne decyzyjnie sytuacje spotykane w codziennej praktyce.

Uzyskaliśmy zgodę na czynny udział w konferencji wielu znamienitych ekspertów, posiadających nie tylko bogatą wiedzę teoretyczną, ale duże doświadczenie praktyczne. Oczekujemy, że nie tylko przedstawią nam interesujące wykłady, ale w trakcie otwartej dyskusji pomogą Państwu podjąć decyzje u trudnych leczonych przez Was chorych.

Konferencja jest przeznaczona dla lekarzy praktyków, od lekarza rodzinnego poczynając po kardiologa-elektrofizjologa – wszyscy, którzy na co dzień borykają się z problemami swoich chorych z migotaniem przedsionków.

Zapraszamy, do zobaczenia.

Komitet Naukowy: Maria Trusz-Gluza, Andrzej Lubiński, Piotr Kułakowski

Sponsor główny

Sponsorzy

Patroni

Organizator

Patroni medialni


Sponsorów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu

Kontakt